Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen képzés kell hozzá?

Milyen képzés kell hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A múltkor láttam egy videót a világ legnagyobb óceánjárójáról és azon gondolkodtam el, hogy mégis milyen képzettségek kellenek, hogy az ember feljusson arra a szintre, hogy egy ilyen luxus hajó kapitánya legyen? Akár pont a világ legnagyobbjáé a Symphony of the seasé.


UI: Nem, nem szeretnék kapitány lenni hajón én a buszokban találtam meg az életcélom mielőtt valaki okoskodna. Szimplán érdekességképp szeretnék többet tudni róla, hátha valaki tudja. Előre is köszi :)



2018. dec. 25. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Volt barátnőm dolgozott 2 luxushajón is. A hajós személyzet az esetek nagy részében ex-haditengerész volt, amerikaiak többnyire a többi, civil alkalmazott már nem.
2018. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Hát igen, azt sejtem, hogy a főtiszti pozíciókhoz vagy 20 év tapasztalatot elkérnek kisebb hajókon.

2018. dec. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!