Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alaposan meg lehet tanulni 10...

Tutyimutyi98 kérdése:

Alaposan meg lehet tanulni 10 tételt 3 nap alatt?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdésnek hangzik de kíváncsi vagyok tapasztaltabb vizsgázók véleményére.. Mennyire nehéz 10 tételt alaposan megtanulni 3 nap alatt ? Összesen 26 tétel ( fejenként úgy 5 oldal) van gazdaság jogból és 13-at már elég alaposan megtanultam illetve kidolgoztam de mivel első vizsgaidőszakom ezért nem tudom mire számíthatok a vizsga előtti utolsó napokban ?(stressz,fáradtság stb..)

2018. dec. 26. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet csinálni, 10 tétel/3 nap az 3 és 1/3 tétel egy nap.
2018. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem tudod mire számíts, mi honnan a francból tudnánk? :D


Én mindig mindent az utolsó napokra hagytam... és volt amikor beszoptam mert a szomszéd elkezdett full hangerővel fűnyírni egész nap és minden szar zavart. Kb volt hogy fele hatékonyan tanultam... de volt hogy dupla olyan szinten, mert rápörögtem a végén napi 12 órában.


Attól függ érdekel-e, magolós e stb...

2018. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Vicces vagy... 3 nap alatt 60 tételt is meg lehet tanulni, ha már előtte egész évben azt tanultad.

Ha bele se néztél, akkor is megy a 10.

Ja, és ez nem tanulási kérdés?

2018. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú tételekből is megy napi min. 4, akkor is, ha most kell kidolgozni őket.

Szóval igen.

2018. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosin napi szinten kell 15-20-t....
2018. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!