Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen 3-as vizsgaeredmény...

Egyetemen 3-as vizsgaeredmény mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés

4 kredites tárgy.

Tegnapi vizsga eredménye.



2018. dec. 28. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én midnig úgy voltam vele, hogy ha megvan a kettes, akorr rossz már nem lehet. Mondjuk általában kitűnő voltam, de ez szaktól is függ azért.
2018. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mérnöki.
2018. dec. 28. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan tárgyam, aminél szabályosan örömkönnyeket hullajtottam, mikor megtudtam, hogy hármas lett, mert már a kettesért is a fél karom odaadtam volna, és olyan is, ahol a 3-as után újramentem vizsgázni, mert tudtam, hogy ennél többet tudok.

Alapvetően nem egy rossz jegy, műszaki képzésen pláne. Ennél rosszabb sose legyen!

2018. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mérnöki szakon?

A kettes legyen meg, a többi csak formalitás!

Főleg, ha mechanika, vagy gépelemek, anyagismeret...


Nálunk 61-75% között hármas. Az pedig tényleg nem rossz!

2018. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó az.
2018. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem 1-es az 5-ös, mérnöki szakokon!


Egyébként ha úgy érzed jobban is menne akkor én azt javaslom menj el újra, ha már megvan minden vizsgád, és ebből a bizonyos tárgyból is van még legalább 2 vizsga alkalmad.


Egyébként jó az!

2018. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.
2018. dec. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!