Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bajba kerülhetek, ha megírom...

Valkaiss kérdése:

Bajba kerülhetek, ha megírom valaki más beadandóját?

Figyelt kérdés
valaki megkért, szívesen segítenék neki, de félek, hogy bajba kerülök
2018. dec. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a ketten tartjátok a szátokat akkor nem.

De attól is függ, hogy milyen témában. Ha valami intellektuális dolog ahol sokat számít a stílus és a szóhasználat akkor feltűnhet a tanárnak.

Ha műszaki, matek, programozás dolog akkor kevésbé.

2018. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 grafno ***** válasza:
90%
Látta más is, hogy teirtad? Nem lesz semmi.
2018. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem használsz semmi olyan kifejezésért, ötletet vagy példát ami a te beadandóban is megfordult vagy ami a te beszédstílusodhoz köthető, akkor nem fog kiderülni, főleg ha mindenki tartja a száját. Próbáld úgy írni, hogy az ő bőrébe képzeled magad, akinek a beadandóját írod.


Sőt, én nem írnék senkinek feltöltésre kész esszét, még akkor sem ha fizetnek érte. Ha csoporttársaim is kérnek tőlem segítséget, vagy hogy mutassam meg nekik az enyémet, hátha ötletet nyernek, akkor is csak elmagyarázom hogy ezeket a címszókat, címeket, bekezdéseket használtam, és egy-egy mondatban elmondom hol mit és miről írtam. Másképp elég veszélyes, főleg ha egy osztályba jártok, vagy ha a tanár mindkettőtök ismeri.

Szerintem egy bekezdést hagyj rá a személyre akinek segíteni szeretnél, hogy itt ezt és azt magyarázza el a saját szavával, és akkor tuti nem lesz gond. Mi sokat csináltuk így, amikor valamelyikünk elakadt a csoportban.

2018. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megírtam...

Hát próbáltam helyesírási hibákat ejteni, meg mondta a srác hogy oda fogja írni, hogy köszöni nekem a segítséget helyesírásban, mert nem magyar a fiú. Nem járunk egy csoportba, viszont ezt ő meg se tudta volna írni, eleve marhaság volt, mert olyan dolgokat kellett tudni, amit egy nem magyar nem tudhat vagy fura lenne, hogy tud.

De ha lebukik, és elmondja, hogy én írtam, még mindig felháborodhatok, hogy MIII??? Én nem is tudtam hogy beadta, nem? :/

2019. jan. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!