Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Helo mindenki szerintetek...

Helo mindenki szerintetek közép iskola után mielött tovább tanulok pihenjek 1 évet?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 00:31
 1/6 anonim válasza:

Vagy dolgozz vagy tanulj tovàbb

Èn dolgoztam közèpsuli utàn ès most kezdek fôsulit,de szerintem zavard le a tanulmànyokat ès tudd le az èleted “tanulàs”rèszèt

2018. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen...de egy kis pénz se jönne roszul érted??!4!?!
2018. dec. 31. 00:41
 3/6 anonim válasza:

Hàt azt sem tudod pihenèssel megkeresni...:) vagy igen ha ügyessen üzletelsz...:D a mellèkes mindig jóljön...

Dolgozz koma

2018. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem a "pihenest" hogy valamit dolgozik mert 18 évesen már elkel egy autó legaláb is szerintem.
2018. dec. 31. 02:20
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem "pihennék", de persze, a te dolgod.
2018. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy autó nem annyiból áll, hogy kifizeted a vételárat. Van súlyadója, kötelező biztosítása (ami ha a te neveden van, rohadt drága, mert fiatal vagy!!),és persze tankolni is kell. Egy 18 évesnek nem kell ez feltétlenül. Most oké, hogy dolgoznál, és lenne pénzed, és utána?? Szerezz szakmát, és ha utána lesz rendszeres jövedelmed, akkor már vehetsz ezt-azt.
2018. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!