Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki, hogy a...

Miért mondja mindenki, hogy a debreceni Ady nagyon elvont?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég elvont suli, és hogy járnak oda nagyon művész lelkek, furcsa emberek. De kifejtené nekem valaki ezt jobban aki ismeri a sulit?

2019. jan. 1. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azok a mondatok, amiben "mindenki", meg "senki", "mindig" és "soha" szerepel, általában hülyeségek. Ki az a mindenki, aki neked ezt mondja?
2019. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem elvont, csak ilyen művészeti beállítottságú. Vagyis olyanok is vannak, egyébként egy sima gimi, sima emberekkel. Azzal reklámozzák magukat, hogy gördeszkával mennek a folyosón, meg mezítláb járkálnak a drámások. Hát nem tudom, ez szerintem annyira nem durva vagy elvont.

Viszont sok a drogos

2019. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok a drogos? Ezt még nem hallottam..
2019. jan. 10. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt most nem arra kell gondolni, hogy belove maszkal a suli 50%-a. Egyszeruen csak megy a biznisz, szabadidejukben meg neha szivnak is.

Ettol meg ne menjen el a kedved a sulitol, mindenhol van egy reteg, akik drogoznak.

2019. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a válaszokat! ☺️
2019. jan. 15. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!