Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem gáz most elkezdeni az...

Nem gáz most elkezdeni az érettségit?

Figyelt kérdés

22 vagyok és hát voltak körülmények ami miatt abbahagytam a sulit.

Most viszont szeretném újra kezdeni és végig csinálni.


Egyik ismerősöm viszont azt mondta, hogy az ilyen érettségi (estire gondolok, máshogyan úgy sincs lehetőség szerintem) nem ér ugyanannyit mint amit ugye rendesen nappalin végzel el.

És ezzel pl ugyanúgy lehet egyetemre jelentkezni vagy azt felejtsem is el?



2019. jan. 2. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A papír pontosan ugyanannyit ér, mint a nappalis. Nem is szerepel benne, milyen tagozaton szerezted. Tanulni viszont nyilván jobban lehet nappalin.
2019. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerek valakit, akinek már három gyereke volt, mikor újra nekiállt az érettséginek (bár nem tudom, hány éves volt pontosan). Szerintem az a gáz, ha képes lennél rá, szükséged is lenne az érettségire vagy jól jönne, és mégis lusta vagy fölemelni a feneked és keresni egy sulit. Szóval hajrá :-)

2019. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha leérettségizel akkor természetesen mehetsz egyetemre, az eredményedtől függően.
2019. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit ér. Tanulj!
2019. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!