Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha vizsgáztam egy tárgyból,...

Ha vizsgáztam egy tárgyból, és úgy érzem, hogy nem sikerült, de még el se mondták az eredmény, ezért közben elmegyek újból vizsgázni, olyankor mindenképp a második vizsga eredményét fogják beírni Neptunba?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alap szitu, hogy a második lesz az érvényes. Javítani és rontani is lehet.



Vizsga előtt beszélj a tanárral. Menj oda idő előtt, vagy keresd meg a tanárt is. Ha nem BME, azaz emberből van, tudni fog hasznos infót mondani. Jóval előtte is megkérdezheted a tanárt, hogy hányas lett, hátha előre veszi a vizsga értékelését.

2019. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, amíg a jegy nincs beírva, nem is lehet másik vizsgára jelentkezni.
2019. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk lehet jelentkezni újból. Csak nem tudom, hogy addigra kijavítják-e, mert kevés idő van a két vizsga között, de köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 4. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a vizsga kezdetekor már lehet jelentkezni a következőre is.
2019. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!