Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Eszperantó nyelvvizsgát...

Az Eszperantó nyelvvizsgát (felsőfokú) elfogadják mesterképzés felvételin, ha nem látok sehol semmit kikötve, hogy mit fogadnak el?

Figyelt kérdés
Van egy Eszperantó felsőfokúm, vajon kapnék rá plusz pontot? Annyit írnak, hogy 2. nyelvvizsga felsőfokú 3 pont. Tudtok valamit erről? (Természetesen van mellette egy másik is angolból. Ez lenne a 2. a számításban.)

2019. jan. 5. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is angol mellett második nyelvvizsga volt az eszperantó és kaptam érte többletpontot.

(Bár én alapvetően nem a nyelvvizsga miatt tanultam meg eszperantóul, hanem mert az eszperantó rendezvényeken nagyon jó közösség szokott összejönni, pl. tegnapelőtt jöttem haza Németországból, ahol 230, a világ minden részéről összejött eszperantista társaságában buliztunk egy hétig.)

2019. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem a pontok miatt használom 10 éve :) de kíváncsi voltam, hogy most, hogy felvételi előtt állok, jár-e érte valami mesteren is :) Köszi.
2019. jan. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!