Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy informatika...

Mennyire nehéz egy informatikai emelt érettségi?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, megtalálható neten a tételsor, amit meg is néztem, de mivel az ott használt fájlok, meg úgy az egész nincs előttem, nem tudom nagyon megítélni, hogy ott a padban mennyire nehéz is a dolog.

Nagyon szépen megköszönnék pár tapasztalatot :)


2019. jan. 5. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de nem értelek. Az ott használt fájlok is ott vannak ahol letöltöd a feladatokat, sőt a megoldások és a pontozás is. Ezt csak úgy fogod megtudni, ha nekiülsz és megpróbálod megcsinálni, mert ha én azt mondom, hogy szerintem tök könnyű vagy tök nehéz az szubjektív és az én képességeimet veszi figyelembe, attól nem leszel okosabb. Nem ismerjük a képességeidet, a tudásodat. Ha relevánsabb véleményt akarsz akkor talán a tanárodat kérdezd, hogy érdemes-e, ő legalább látott már órán dolgozni, de a leghatékonyabb akkor is a személyes kipróbálgatás lenne.

Annyi észrevétel, hogy ha már a letöltés is gondot okoz akkor középszinten sem érdemes megpróbálni nem hogy emelten.

2019. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a programozás nehéz benne, ha nem tanultál még programozni. Pár hónap alatt megtanulható 0-áról youtube tutorialokból. Csinálgasd végig az előző évek feladatsorait és pontozd le magad a javítókulcs alapján. Én tavaly tettem emeltet, 1 pont kellett volna az 5-öshöz :/ Bár én informatika szakon voltam a középiskolában. Gyakorolni kell sokat, akkor nem nehéz.
2019. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!