Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más kar tárgyait felvehetem a...

Más kar tárgyait felvehetem a Neptunban?

Figyelt kérdés

Jelenleg Gazdaságinformatikára járok, de át szeretnék jelentkezni az üzemmérnök-informatikus szakra szeptembertől.


Az üzemmérnökös mintatervben vannak olyan nevű tárgyak, amelyek megegyeznek a gazdaságinformatikus mintaterves tárgyaimmal. Viszont ugye a tágykóduk nen ugyan az. Sőt van olyan is, ami az én tantervembe nincs az üzemmérnökösbe van, viszont a tárgykód se a gaudinfós mjntatervben se az üzemmérnökös mintatervben nem egyezik a felvehető kurzus tárgykódjával. Ezeket elvileg fel tudnám venni, mert ha szabadon választhatóként listázom ki a tárgyakat, akkor megjelennek (csak ugye más a tárgykód de a neve ugyan az).


Nem fognak ledobni róla, ha jelentkezem? És ha teljesítem, akkor beszámítják az új szakomba? Hisz biztosan negegyezik a tananyag 75%-a és a tárgy neve is, csak a tágykód nem.


2019. jan. 8. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Van onlyan, amit fel lehet venni. Próbáld meg a neptunt. Előadásokat valószínűleg simán felvehetsz, szemináriumokat kevésbé, hisz ott szigorúbb a létszámkeret.
2019. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!