Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez az utóvizsga...

Hogy is van ez az utóvizsga időszak (orvosin)?

Figyelt kérdés
első féléves vagyok (debrecenben), és az érdekelne, hogy ha most nem sikerül egy vizsgám, és csak egy alkalomra tudtam elmenni, akkor utána a második félévben, amikor meghirdetik abból a tárgyból a vizsgaalkalmakat, akkor ugyanúgy fel kell jelentkeznem, vagy hogyan zajlik ez?

2019. jan. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha meghírdetnek vizsgakurzust fel tudod venni második félévre, de így tavaszi félévben majd az egész éves anyagból kell vizsgáznod!
2019. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes elmenni vizsgázni,még van hely biofizikából és kémiából is. Inkább próbálkozz és UV-n még eltudsz menni C-re ha mégsem sikerül. De ne ez legyen a cél! (És ha az sem sikerülne akkor még lehet vizsgakurzust felvenni. ) Szurkolok! Menni fog!:)
2019. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!