Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol csináljam az alkalmassági...

Hol csináljam az alkalmassági vizsgát?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék egyetemre menni, a tanító szakra, viszont nem tudom még hogy hol. Azt tudom, hogy kell alkalmassági vizsga, de nem tudom, hogy azt az adott egyetemen kell-e megcsinálnom, vagy ha megcsinálom valahol, azt mindenhol elfogadják-e. Ha ez nem így van, akkor meg tudnátok mondani, hogy melyik egyetemek nem fogadják el?

Pl.: Kecskeméten csinálnám, de Szegedre mennék. Elfogadják Szegeden?



2019. jan. 9. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Szeged a fő es oda kell menni amit elsőnek jelöltel meg. Kecskemétet egyszer ebben az ügyben felhívtam ők azt is mondtak hogy akkor is oda kell mennem ha Kecskemétet jelöltem meg elsőnek de Szeged közelebb van.
2019. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az első helyen megjelölt egyetemre kell mennem megcsinálni?
2019. jan. 10. 05:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Irj egy e-mailt a valasztott egyetemed tanulmanyi osztalyara, ok tudjak a legpontosabbat mondani, es semmit sem vesztesz vele.
2019. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lesz. Köszi a választ. :)
2019. jan. 10. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz!

Én debrecenbe fogok menni előalkalmasságira, viszont nem azt jelölöm elsőhelyre és nem is odamegyek tovább tanulni.

Ha meg van az alkalmasságid Kecskeméten,mehetsz Szegedre.

Ez 100%;)

2019. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!