Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem megyek...

Mi van akkor, ha nem megyek el egy vizsgára?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a vizsgám és konkrétan semmit nem tudok, mert egy betűt nem tanultam rá. Az összes vizsgám most volt a napokban, egymás után és azokra készültem, erre már nem maradt se időm, se energiám. Most is olyan álmos vagyok, hogy akár állva is el tudnék aludni... Ez lesz az első vizsgaalkalom és, ha rajtam múlik, akkor értelemszerűen nem ezt választottam volna, de a tanár azt mondta, hogy ő nem akar ezzel vacakolni, ezért több időpontot meg sem hirdetett... Azt mondta, hogy majd a vizsga után, valamikor a vizsgaidőszak végére berakja a másik kettőt (mert elviekben három vizsgát muszáj meghirdetnie), max. ha lesz bukás és valaki újra akar menni, akkor előrébb hozza az egyiket egy normális időpontra. Viszont mindenkinek erre kellett feliratkoznia, ha megbukok, akkor újra mehetek még nyilván, de igazából nincsen kedvem egy bukásért több kilométert utazni. Lejelentkezni már nem tudok.. Ki lehet-e hagyni?
2019. jan. 10. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ki csak aztán fizetsz mert nem jelentél meg :)
2019. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Elmész, megmondod, hogy írja be az egyest, és mész legközelebb. Jelentkezel a következőre, arra felkészülsz és meg is van a jegy!

Inkább menj el és bukj meg. Ha nem jelensz meg, azért fizetni kell.

2019. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor kifizetem. Nem akarok emiatt órákat utazni, lenne jobb dolgom is.
2019. jan. 10. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez azért egyetemfüggő, de imádom, hogy mindenhová beírjátok ezt, mintha szentírás lenne :D


Nálunk pl. nem kell érte fizetni, viszont veszítesz a vizsgaalkalmaidból.

2019. jan. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Igazából minden egyetemfüggő, lol.
2019. jan. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!