Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Hogyan...

Mit csinálok rosszul? Hogyan legyek jobb matekból?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon nem megy a matek. Az órán mindig odafigyelek, itthon szoktam gyakorolni, és akkor értem, és tudom is, még külön tanárhoz is járok, viszont kettes dolgozatokat írok. Már ötletem sincs hogy mit tudnék még csinálni, mert mikor még úgy érzem hogy nagyjából ment, még akkor is csak egy kettesre futja.


(10-es vagyok)



2019. jan. 10. 15:36
 1/3 A.Norbert válasza:
Mondjuk a tanulást próbáltad?
2019. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam, nem csak tanulok, hanem gyakorlok is külön...
2019. jan. 11. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, amit kimondottan nem értesz, vagy ami nagyon jól megy? Ha így van, akkor a sulis matektanarodat kérd meg, hogy ezeket kicsit jobban magyarázza el. Ha úgy érzed a különtanár dolog nem működik, esetleg kérdezd meg azt is a sulis matektanárodtól, hogy ő nem vállal-e plusszórákat. Bár ez lehet hülye 'ötlet' próbálj az ő logikájaval gondolkodni, hogy miket kérhet, vagy dolgozatoknál esetleg próbálj meg arra visszaemlékezni, hogy közös órai feladatmegoldásnál a táblánál ő hogy kezd hozzá, hogy magyarázza el, vagy mi a menete az ő feladatmegoldásának. Remélem tudtam segíteni. :)
2019. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!