Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tárgyfelvétel nem sikerült! ...

Tárgyfelvétel nem sikerült! Végső tárgykövetelmény nem teljesült. A kurzusfelvétel nem sikerült, mert nem sikerült a tárgyfelvétel. Ez miért van?

Figyelt kérdés
1.féléves tárgyat szeretnék felvenni a 2.félévben is, mert megbuktam belőle. És erre ezt írja ki a Neptun. A saját tantervem szerinti tágykódon 1 labor van, ami betelt. Ezért egy másik tárgykódú de megegyező nevű kurzusra jelentkeznék, ahol van több labor is, és nem engedi. Nem előfeltételes, azóval végképp nem értem. A tanulmányi osztály meg nem képes az emailre válaszolni napok óta. Biztos csak meresztik a seggüket, ahogy mindig is szokták.
2019. jan. 16. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked se kellett volna évközben mereszteni a seggedet, ahogy szoktad, és akkor sikerült volna a tárgyad is.
2019. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj be és kérdezd meg. Egyetemfüggő is. Nálunk anno sosem indítottak őszi féléves tárgyat tavasszal,csupán annak a tárgynak a "folytatását". Ha nincs előfeltétele, innen nehéz megmondani.
2019. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg mégis előfeltételes. De az is lehet, hogy ez neked nem látszik, mert mondjuk más szakos hallgatóknak szól, és ilyenre is lehet szűrni a Neptunban.
2019. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Szoftvertervezés és fejlesztés I" a tárgy neve (Óbudai Egyetem). 2018 szeptemberében kezdtem az egyetemet, és a TO vette fel nekem a tárgyakat az 1.félévben. Akkor valamit nagyon csúnyán elállíthattak a Neptunban, ha előfeltételesnek jegyezték be 2.félevre. Hozzáértésük csodálatos.
2019. jan. 16. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előbb írtad, hogy más tárgykódú, tehát nem ugyanaz a tárgy.
2019. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!