Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha nincs meg a...

Mi a teendő, ha nincs meg a teljesítendő jegy?

Figyelt kérdés
3-as a teljesítendő jegy a mintatanterv szerint, de 2-es lett a tantárgy.

2019. jan. 16. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki egy kicsit jobban. Soha nem hallottam még olyanról, hogy bármi ami nem elégtelen, az elégtelen.
2019. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a kreditet kevered össze az osztàlyzattal?
2019. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. A teljesítendő jegy az az elégséges (2). Különben mégis mi a franc értelme lenne a kettesnek? Szerintem is a kredittel kevered, de azért így január közepén már kicsit ideje lenne ennek utána nézni, mert ha ennyire nem vagy képben, akkor később csak rosszabb lesz!
2019. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem újra, ez: Félévi követelmény

A táblázatban ebben az oszlopban csak K vagy G betűk vannak a tárgyak soraiban. Úgy értem, a K az "közepes", a G az "gyenge"?

2019. jan. 16. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A K a kollokvium, a G a gyakorlati jegy. Mindkét típusú követelményből elég az elégséges.
2019. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy kerültél be egyetemre úgy, hogy az azt megelőző 12 évben nem sikerült a magyar oktatásban használt érdemjegyek elnevezését sem a magadévá tenned?

Elégtelen, elégséges, közepes, jó, jeles, (kiváló).

2019. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van na. Ellenőrzőben nem szövegesen volt leírva, hanem csak a szám. Lényeg, hogy ez válasz volt a kérdésemre, köszi :)
2019. jan. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!