Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az esetben mi a teendő?

Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Angol nyelvből az alábbi jegyeim voltak: 4,5,4. A tegnapi nap folyamán belekukkantottam a naplóba és valami csoda folytán bekerült még 5 darab egyes érdemjegy amit nem tudom mikor ill. hogy mire kaptam. Nem írtam se dolgozatot, szóban sem volt számonkérés...

Egy szóbeli feleletről maradtam le (munka miatt, mivel én esti iskolába járok) de arra meg kétlem, hogy öt darab egyest be lehetne írni.

Mit tudok tenni ilyenkor?



2015. jún. 12. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk megkérdezed a tanárt, aki beírta.
2015. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tanárt azóta nem tudom elérni és az iskolában sem láttam...
2015. jún. 12. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudtál belenézni a naplóba? Nálatok nincs digitális napló? Számon kérheted, de nem fogják jó néven venni, ha belenéztél a naplóba. Egycsomóban volt az 5 egyes vagy elszórva? Nincs hasonló nevű osztálytársad?
2015. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy megnézhettük a jegyeinket a matektanár jelenlétében. Nincs nálunk e-napló, és hasonló nevű osztálytársam sincs sajnos!

Második félévben elszórva voltak az egyesek. Más jegy nem is volt beírva

2015. jún. 12. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor pedig keresd az angoltanárt ezerrel akár e-mailben is, jövő hét elején, magyarázatot kell, hogy adjon még jegylezárás előtt vagy törölnie az indokolatlan jegyeket. Ha nem sikerül, az igazgatóhoz is lehet fordulni. Másnak ilyet nem csinált?
2015. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!