Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha két különböző egyetemre,...

Ha két különböző egyetemre, de ugyanarra a tanári szakra jelentkezem, akkor mindkét intézmény alkalmassági vizsgáján részt kell vennem?

Figyelt kérdés
PTE-n és ELTE-n is megjelölöm az angol-francia tanári szakot. Az alkalmassági mindenhol ugyan abból áll, vagy intézményenként változik, és mennem kell ide is-oda is?

2019. jan. 17. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettőre külön el kell menni. Ezek nem központi alkalmassági tesztek. Nem biztos, hogy eltérnek, de az eredményeket mindenki szereti maga elbírálni.
2019. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia én tavaly máshol csináltam az alkalmasságit, mint ahova jelentkeztem. Elfogadták. Kérdezz utána az adott egyetemnél. Nekem csak annyit mondtak, hogy azért azt az egyetemet is jelöljem meg, ahol csináltam. Sok szerencsét!
2019. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elég 1 alkalmassági annak az eredményét továbbítják 😁Sőt szerintem 2 re nem is lehet elmenni mivel nálunk kértek a levelet amit küldtek és azt csak az első helyen megjelölt egyetem küldi.Szoval nem os lehetséges az esetek 99%ba
2019. jan. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy helyre kell csak elmenni, amelyiket előbb jelölted meg és az eredményt átveszi a többi intézmény
2019. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!