Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Illetlenség megkérni egy...

Illetlenség megkérni egy egyetemi oktatót, hogy tartsa másik időpontban az órát?

Figyelt kérdés
Van egy szabadon választható kurzus, amit eddig egyedül én vettem fel. Sajnos pont ütközik egy másik órával, amire szintén szeretnék bejárni. A tanárt nem ismerem,de arra gondoltam, írok neki egy üzenetet, hogy kezdődhetne-e mondjuk egy órával előbb a kurzus. Mennyire rugalmasak ilyen helyzetekben? Egyáltalán meg lehet kérni ilyesmire, vagy ha már fix időponton van a kurzus, akkor tiszteletlenség lenne?
2019. jan. 19. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok eséllyel fog változtatni rajta, egyrészt lehet egy órával előtte még nem szabad a terem, vagy az oktatónak még órája vagy más elfoglaltsága van. Másrészt nem keltesz túl jó benyomást nála, ha rögtön így kezdesz nála. :/
2019. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesz meg a minimális létszám, úgysem fogják elindítani.

De valószínűleg azért adta meg ezt az időpontot, mert ez jó neki az egyéb elfoglaltságai függvényében.

2019. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!