Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség az online beszélge...

Illetlenség az online beszélgetések (msn) naplózása a másik tudta nélkül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még eszembe sem jutott, hogy ezért szólni kéne. Automatikusan naplózza a beszélgetéseimet az msn, és mivel a gépet csak én használom, kizárt, hogy más is olvassa. Szóval hol itt az illetlenség?
2010. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem!
2010. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ezért kérdeztem, egyébként sem zavar engem sem.


Csak azon gondolkodtam, hogy ez olyasmi, mintha élő beszélgetésekre az ember folyton vinné magával a diktafont a másik tudta nélkül. Vagyis hát elvben.

2010. ápr. 9. 11:28
 4/12 anonim ***** válasza:
nem, szerintem csak akkor, ha a másik fél külön szól, hogy légyszi ezt ne naplózd, mert annyira bizalmas... de egyébként meg teljesen alap dolog, hogy a nagy átlag automatikusan naplóz, és ezt mindenki tudja...ha valakit zavar, szóljon a másiknak, h kapcsolja ki legyen szíves, és ennyi
2010. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Legelso, Te felreertetted a kerdest!


Nem illetlenseg. Aki ezt a programot hasznalja tisztaban van vele (legalabbis kellene), hogy automatikusan naploz.

Ha megker, hogy ne naplozz, es megis naplozol na az illetlenseg.


S.

2010. ápr. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.) A saját beszélgetésedet naplózhatod. Az a te dolgod.

Nem illetlen.


2.) Ha megkér a beszélgető partnered, hogy kapcsold ki, és te mégsem teszed meg, az illetlen, sőt átverés.


3.) Ha valaki a gépedről beszél másokkal msn-en,

te meg olvasgatod a naplózott beszélgetéseit, az pofátlanság, azért meg is verhet :)

2010. ápr. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem nagy bunkóság... később nagyon rossz lehet a másiknak, főleg ha többen használják a gépet és más nézegeti őket...
2010. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nem,miért lenne?a te beszélgetésed is!ha meg 1x leírta ne szégyellje..
2010. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ez a kérdés nem jutott még eszembe, mivel nem csak naplózom, hanem jelszavas védelemmel is el van látva a naplófájl, így tehát rajtam kívűl ugysem olvashatja el senki :D
2010. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Engem nem izgat a dolog, de én a magam részéről kikapcsoltam a naplózást. Ha elfelejtek vmit akkor inkább megkérdezem mégegyszer :D
2010. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!