Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát ajánlanátok...

Milyen szakmát ajánlanátok egyetemre ha?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz vagyok matekból ami azt illeti.(a tanárom szétsz*op*at és már gyomorideggel és szorongással járok be az órára)

De informatikán vagyok,amit szeretek,de a matek miatt ez ki van lőve...

De kifejezetten szeretem a webfejlesztést/készítést.

16 évesen letettem egy szakmát ("Tartalompublikálás az interneten").És azóta megszerettem.Ez 7 országba szól,de gondolom ezzel nem lehet elhelyezkedni normálisan.

Esetleg valami tipp?:D


2019. jan. 20. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Mi az, hogy tartalompublikálás interneten? Megtanítottak Facebookon posztolni? :D


Bocs, de ez nem szakma.


Az informatika meg nincs a matek miatt kilőve, csak keresni kell egy értelmes tanárt és tanulni.

2019. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Az nem szakma, gondolom annyit sem ér mint az ECDL.


Pedig ha szereted az informatikát, akkor azt kéne tanulnod. A matekkal meg majd kibékülsz sok tanulással.

Sokak szerint a legkönnyebb egyetemi infós szak a bprof üzemmérnök informatikus lett, szóval ezt ajánlanám neked is. Matek az feltételezem jóval kevesebb, hisz az utolsó évedet egyetem helyett munkáltatónál végzed. Szóval amikor diplomát kapsz a kezedbe, már lesz 1 év tapasztalatod, hát nem menő?

Annyi a hátránya a szaknak, hogy mesterképzésre jelentkezésnél útba kell még pár dolgot ejtened, de azért az sem kizárt ha végzéskor megjönne hozzá a kedved.

2019. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

Webfejlesztést tanultam azzal a “szakmával”

2019. jan. 21. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted tanfolyam*?


Ha némi alappal mész egyetemre, az mindig jó. Nem tudom ez mennyire komoly vagy hosszú tanfolyam volt, de ha egy infó érettségihez hasonlít, akkor az egyetem első hónapjáig tart az előnyöd csak, mett ott nagyobb tempóval haladnak.

2019. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!