Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történne, ha a vizsgám...

Mi történne, ha a vizsgám lapjai közé becsúsztatnék egy 20. 000-est?

Figyelt kérdés

Reménytelen eset a következő vizsgám, de nem akarok megbukni belőle még egyszer. Ha nem sikerül, csúszni fogok egy évet. Szerintetek a javító tanárnak leesne, és adogatna plusz pontokat, vagy jelentené a tanszéknek vagy akárkinek és bajom lenne belőle?

ha a 20k kevés akár 40-et is adnék, csak menjek át ebből a szarból


2019. jan. 21. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Remélem bukni fogsz.
2019. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
en a tanar helyeben nem jelentenem, csak visszaadnam azzal, hogy ha ezek utan atmesz a vizsgan, akkor tolem kapsz huszezret...
2019. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

ma 17:02

Nem, az ilyen bukjon meg. Egy egyetem teljesíthető, halandó embereknek van kitalálva. Ha nekem sikerült mérnökinfot 5-ös átlaggal elvégezni úgy, hogy egy legallja szakközépiskolában kettes voltam matekból, akkor nem hiszem el, hogy másnak ne menne bármilyen szakon a gyenge kettes. Ha ennyire se vagy képes, jelentkezz ki.

2019. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyen, a csajt azzal a lendülettel kicsapták, hatalmas balhé volt belőle.
2019. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Fogalmam sincs, hogy mit tenne. De mindenesetre első te nagyon rosszindulatú vagy. SOSEM tudhatod, hogy kerülsz-e valaha ilyen helyzetbe. Nem biztos, hogy játszanád a nagy szentet akkor is. Ne ítéljünk el másokat.
2019. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Én megbuktatnálak és elraknám a 20ast mert úgy se tudod bizonyítani higy beleraktad. :)
2019. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem próbálnám meg lepénzelni, viszont puskázni nem tudsz belőle??
2019. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas balhé lenne, és meg is érdemelnéd.
2019. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elrakja a pénzt és mégsem

enged át

2019. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valóban az a két dolog történne, amit it mondanak:


1, Rafinált tanár esetén eltenné a pénzt és ugyanúgy megbuktatna

2, Tisztességes tanár esetén nem tenné el, jelentene a tanszéknek


Esélytelen, hogy lefizesd, hiszen neki ebből baja lehet, ha kitudódik, és nincs oka kockáztatni, hiszen úgy is el tudja rakni a 20ezrest, hogy megbuktat.

2019. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!