Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan elvetem...

Van rajtam kívül olyan elvetemült ember aki budapesti, de a Szegedi Tudományegyetemre fog jelentkezni, vagy esetleg már oda jár?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor az lenne a kérdésem, hogy miért választjátok/választottátok az SZTE-t? Kollégium vagy albérlet? :)

2019. jan. 24. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van néhány szaktársam, akik Budapestről vagy a környékéről jöttek. Vannak, akik azért jöttek ide, mert nem vették fel őket Pestre, csak Szegedre, de olyan is van, aki kalandvágyból szeretett volna messzebb költözni.

Az albérletek itt is elég drágák, de vannak olyak kollégiumok, amik teljesen jó állapotban vannak és élhetőek. Szóval ilyen szempontból a koli sem rossz választás.

2019. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Bp-től nem messze lakok, eddig pesti egyetemre jártam, de most Szegedre jelentkezek majd, ugyanarra a szakra. A kolit célzom meg elsősorban.
2019. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!