Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehez a matematika a...

Mennyire nehez a matematika a tanitoi szakon? Hogy kell elkepzelni? Milyen nehezsegu feladatok vannak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
1+1 és ennyi
2019. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A matematikusokat nem itt képzik. A módszertanon van a hangsúly. Nagynéném 3-as volt matekból vidéki gimnáziumban, és mégis sikeres tanító néni.
2019. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Második hozzászólóval értek egyet, leginkább a módszertanon lesz a hangsúly, azonban még csak az első féléves matekról tudok nyilatkozni.:)

Engem is annak idején a felvételi időszakában sokan riogattak a matekkal, ne higgyem azt hogy mennyire könnyű lesz, illetve én középiskolában is sajnos gyenge matekos voltam, meg úgy alapjáraton mindig is, a kettesért küzdöttem világ életemben.:/ Azonban bátran ki merem jelenteni, hogy egy kis szorgalommal és kitartással simán megcsinálható, ugyanis most a vizsgám matekból ötös lett!:) Szóval legyen ez egy kis ösztönzés, hogy kitartással bármi elérhető.

Amúgy tanultunk logikát, halmazokat, kvantifikációt, relációkat, egyenleteket, elméletben és gyakorlatban is, nyilván nehezebb mint egy középiskolás tananyag, de bele lehet jönni.

2019. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, milyen a tanító képzés? Szereted?
2020. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!