Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet már tudni, hogy konkréta...

Lehet már tudni, hogy konkrétan név szerint melyik oktatókat bocsájtják el az ELTE BTK-ról?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pár tanárról tudok, bár már nem koptatom a BTK padjait, de szívesen visszajárok beszélgetni bizonyos oktatókhoz, akik néha igen kis pletykásak.

Ha jól tudom még nem jelent meg sehol, hogy kit fognak elbocsájtani, illetőlegesen valószínű nem is hangoztatják (én se tenném, hiszen igen jó tanároktól is meg kell válniuk sajnos.)

Rövidre zárva : nem közölték le sehol és nem is fogják, ha pedig arról a tanszékről küldik el ami téged is érint, észre fogod venni.

2019. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Első, anglisztikáról van, aki megy?
2019. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig igazán felvállalhatnák, hogy kiket küldenek el.
2019. jan. 28. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anglisztikát nem tudom sajnos, volt oktató akit mondtak és én sajnos nem ismerem, lehet anglisztikás, sajnos erre nem tudok választ adni :(


Az ELTE különösképp azért nem hangoztatja, mert nem azért döntött így, mert így akart. Sajnos a felmérést amit végeztek a dékán úr is mondta “ ha tudja , hogy erre kell, inkább el sem végzi a felmérést.” Sajnos nem maga miatt kell megváljon bizonyos oktatóktól az iskola. A finn tanstékről úgy küldenek el oktatóz, hogy rengeteget publikált, elismert oktató, a diákok miatta tanultak meg finnül, erre mégis meg kell váljon tőle az iskola, pedig ha jól emlékszem még nem érte el a nyugdíjkorhatárt, bár lehet ebben tévedek.

2019. jan. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!