Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE félév halasztás?

SZTE félév halasztás?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem szeretnék idén felvételizni szegedre, de lehetséges az hogy én az első évem elhalasszam mert én meg szeretnék az iskolában maradni és letenni az 5. Éves szakmát? Azért szeretnék idén felvételizni az egyetemre mert jövőre szigorodnak a felvételi feltételek

2019. jan. 25. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

TVSZ-t ajánlom!


"A hallgató tanulmányainak első félévében különös méltánylást érdemlő okra hivatkozva passzív

félévet kérhet, amelyet a kurzusfelvételi időszak végéig benyújtott kérelemre a kari Tanulmányi Bizottság engedélyezhet."


Az, hogy következő évben szigorodnak a feltételek, és nincs kedved esetlegesen újraérettségizni valamiből/nyelvvizsgázni, nem ad okot különös méltányosságra. Ilyesmi miatt nem fogják megengedni, maximum pl. betegség miatt.

2019. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iskolamban azt mondta az illetékes ez megoldható
2019. jan. 28. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem érdekel kinek hiszel, te fogsz (valószínűleg) koppanni, nem én :D
2019. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!