Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz közép megnevezésű...

Földrajz közép megnevezésű tantárgyam az érettségi bizonyítványban minek felel meg?

Figyelt kérdés
E- felvételit töltöm ki és az utolsó év elötti és utolsó év végi választott természettudományos tárgyak jegyét kell beírni. Ott van földünk és környezetünk illetve földrajz megjelölés is. Földünk és környezetünk nevű tárgyat én csak 10. osztályig tanultam, utána választott érettségi tárgyként a földrajz lett középszinten. 11. és 12. oztályaban az érettségimbe az van beírva tantárgyhoz, hogy "Földrajz közép". Ezt nyugodtan beírhatom E-felvételibe vagy ez valami más és nem a "hagyományos" földrajz?
2019. jan. 31. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletesen megfelel a hagyományos földrajznak. Nekem is vot végig föcim fakt miatt és akkor is az utolsó 2 év kellett, szóval a 11, 12 amit néztek. De egy kicsit nem értem a dolgot. Az érettségidbe? Nem a bizonyítványba?
2019. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést. 11. 12. osztályhoz nem érettségimben, hanem bizonyítványomban van az írva, hogy Földrajz közép. Érettségimbe sima földrajz tárgy van. Csak érdekelne, hogy ez a "Földrajz közép" megfelelő-e sima földrajznak vagy ez valami más.
2019. febr. 1. 10:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint ugye a pontszámításba, ahol ugye meg kell adni plusz tárgyat.
2019. febr. 1. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel érettségi előkészítő volt, ami rendes tanórának számít, így igen.
2019. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!