Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Kémia témazáró feladat...

SÜRGŐS! Kémia témazáró feladatlap 8. osztály Apáczai kiadó? Meg van valakinek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem a feladatlapot kell keresgélni hanem figyelni órán és otthon félórát rászánni... Az általános iskolás kémiából ennyivel bõven meg van az ötös...
2019. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Khm... 1. figyelek órán 2. többet is tanulok, mint fél óra 3. dicséretes ötös lettem kémiából, úgy, hogy a kémia tanárunk nagyon jó tanár, de elég keményen számonkéri a dolgokat 4. azért tettem fel a kérdést, mert egy osztálytársamnak ez a dolgozat az utolsó esélye, hogy a tanár ne buktassa meg év végén és segíteni szeretnék neki, mert nemcsak osztálytársak vagyunk, hanem a bff-em
2019. febr. 3. 17:55
 3/9 Vinczesara válasza:

Keresgelj neten,hatha fenn van sulis portalokon

Addig is sok sikert!

2019. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
Ha dicséretes ötös lettél, akkor nincs szükséged rá.
2019. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de írtam hogy az osztálytársamnak kell a segítség
2019. febr. 5. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Többet ér ha elmagyarázod neki te is okosodsz és ismételsz õ is tanul és bizonyitott tény hogy ha egy információhoz érzelmileg kötõdsz jobban megmarad az infó és ha bffek vagytok akkor van érzelmi kötõdés €gy€$ voltam
2019. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Ha dícséretes ötös vagy, akkor tudsz segíteni feladatlap nélkül is.
2019. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem valahol van régebbi feladatlapom, viszont biztos hogy nem Apáczai kiadós. Az is érdekel? A témakörök ugyan azok elvileg, de a feladatok kicsit eltérnek.
2019. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen megköszönném, legalább lenne gyakorló feladatlapunk
2019. febr. 9. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!