Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az emelt kémia...

Kocsisbarbi kérdése:

Mennyire nehéz az emelt kémia érettségi?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.-es és eldöntöttem, hogy orvos szeretnék lenni. Bioszból általános óta ötös vagyok, jól megy nagyon. A kémiával viszont nem ez a helyzet. Általánosban még úgy ahogy értettem 4-5ös voltam, de tavaly 9.ben nagyon leszartam, meg az első félévben is. Elég nehezen értem. Érettségire melyik témaköröket kell nagyon tudni? Ha most nekiállok tanulni sikerülhet? Aki érettségizett mesélne róla? Minden érdekel

2019. febr. 4. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Fizikával is be lehet jutni, ha az esetleg jobban megy.


Érettségin sok komplex számolás van. Ha most nekiállsz tanulni sikerülhet, de ha komolyan gondolod erősen ajánlom hogy szerezz egy magántanárt vagy szólj az iskolai kémia tanárodnak és kérd meg hogy segítsen. (ha van olyan jófej). Önállóan nem leszel képes rá, de egy hozzáértő személy segítségével simán meg lehet.

2019. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!