Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jobbak lennének a lehetőségeim?

Jobbak lennének a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

22éves vagyok jelenleg awi hegesztőként dolgozom és mellette estin érettségizem ami az éven megis lesz! Utána jogosítvanyt fogok szerezni! Azután kiszeretnék menni kulfoldre hogy penzt gyűjthessek! Mikor haza jövök majd akkor mindenféleképpen szeretnek egy vállalkozást a fémiparban itthon dolgoznánk és azon gondolkoztam hogy megtanulok angolul mondjuk abbol mar most is elég jóvagyok szinte egész életemben emelt angolos is voltam és nemrégiben elkezdtem tanulni a franciát amivel elég jól boldogulok a németet próbáltam nemis egyszer de az valamiért nem megy tehát hanyagoltam! Na most arra lennék kivancsi hogy nyilvan évek multan kommunikacios szinten megtanulnam az angolt és a franciat meg lenne a vállalkozásom és akkor jobban megnyilnanak elottem a lehetőségek tehat ugy ertem hogy igy a vallalkozasom kiterjedhetne kulfoldre ennek a 2 nyelvnek koszonhetően peldaul lennenek embereim itthon is akar kint is es ugye en kommunikalnam le a dolgokat a kulfoldi megrendelokkel pl angolokkal franciakkal?!

Vagy ahoz hogy kulfoldon vallalkozzak ahoz mikell a nyelven kívül?



2019. febr. 6. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

"Vagy ahoz hogy kulfoldon vallalkozzak ahoz mikell a nyelven kívül?"


Pént. Ami még fontosabb; sok pénz.


Jó látni, hogy ilyen ambícióid vannak, de az általad leírtakra kb. semmi biztosat nem lehet mondani. Vagy ha lehet is, csak évtizedek múlva lehet belőle valami olyasmi, amit te megálmodtál.

2019. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!