Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Regisztráltam Felvi.hu-ra,...

Regisztráltam Felvi.hu-ra, kapnom kellett volna valailyen kódot, hogy regisztrálhassak E-felvételire, de nem kaptam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vagy nem is kell kód? Találjak én ki egyet, vagy hogy?

2019. febr. 7. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell kód. Ha nem jön meg egy órán belül menj rá, hogy elfelejtetted és kérj másikat.
2019. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráltál felvin, okés, de az E-felvételi opcióra rá kell menni, oda kattintani, hogy Belépés, majd ha elfogadok a feltételeket, kiírják, hogy küldenek egy kódot. Ha nem kapod meg, inkább várj, ha arra kattintgatsz, hogy elfelejtetted, akkor az is megérkezik de az is késve majd tehát csak időt vesztesz vele. Én tavaly így jártam, nekem egy nap múlva érkezett meg.
2019. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És azt hol tudok kérni? Mert nekem semmi ilyen opciót nem ad ki a Felvi.hu
2019. febr. 7. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A felvi-n van olyan opció hogy efelvételi. max írd be googleba ha sehol se találod és ott katt a belépésre
2019. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!