Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri-német tanár szak mennyire...

Töri-német tanár szak mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Aki ezt tanulta/tanulja annak mi a véleménye?

Mennyire teljesíthető?

Mindent elölről kezdenek? és amblokk a tanári szakon hogyan zajlik egy szeminárium?

Köszönöm a valaszokat

18/L


2019. febr. 9. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szörnyű, szörnyű, szörnyűűű!

A szeminárium tanárfüggő amúgy. Van, aki 90 percet beszél, van, ahol csak a hallgatók tartanak minősíthetetlen preziket, és van, ahol tényleg értelmes munka folyik, azok olyanok kicsit, mint egy gimis óra (hangulatukban, nem tartalmukban).

Németből 1-2 nyelvóra, aztán irodalom, irodalom, irodalom, irodalom, irodalom, nyelvészet. (ez az ELTE legalábbis)

Törin elölről, de magasabb szinten.

Nem tudom, melyik egyetem, de ha ELTE, akkor ne menj erre a szakpárra, ki fog készíteni.

2019. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huha, ez keményen hangzik😣

Szeged és Pécs van nekem megjelolve, de köszönöm a valaszodat!

2019. febr. 25. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!