Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végezte el úgy valaki az...

Végezte el úgy valaki az egyetemet, hogy egyáltalán nem járt be?

Figyelt kérdés

Van egy szaktársam, aki a kisfia megszületése óta speciális tanulmányi renden van, emiatt egy félévben egy-két napot volt bent az egyetemen, viszont ő az adott városban lakik. Én az egyetemtől durván 120 kilométerre élek, albérletlben vagyok egyelőre, viszont jövőbeli körülményeim nem engedik meg azt, hogy az egyetem városában éljek majd, még ha speciális tanulmányi renden leszek is. Remélem, valamennyire érthető volta.


Szóval az ezzel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének, mennyire lehet megoldani, vagy mennyire nem.


Könyörgöm, off kommenteket ne, csak a témában és csak tapasztalatokat, köszi :)


2019. febr. 18. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A TVSZ-ben benne van, hogy molyen feltételekkel lehet spec. tanrendet kérni. Általában hosszan tartó betegséget, szülést, versenysportot szokták elfogadni.De a TO sztem megmondja.
2019. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, cuki vagy, de ezt eddig is tudtam és nem a kérdésre adtál választ :D Azért ment a zöld kezecske
2019. febr. 19. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!