Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen levelezős hallgatók...

Egyetemen levelezős hallgatók véleményére lennék kiváncsi, milyen így végezni az egyetemet?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ledarálnak, lényegében neked kell mindent megtanulni az órán kapott vázlatok alapján. 14 helyett 3-4 óra van egy félévben, más nem fér bele.
2019. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Stresszes de megoldható. Péntek szombat előadás, szabival vagy ledolgozással oldottam meg, 3 műszakban is.


Mint az előző említette, kevesebb óraszám van. De ez az esetek nagy részében azt jelenti, hogy el se juttok a végére, és kaptok vizsgán egy "levelező változat"-ot.


Belegondolva abba, hogy nappalin se járnál be szerintem előadásokra, így igazából még könnyebb is, mert végül úgyis otthon tanulod meg, de így kevesebbet kell a tudásból vissza adnod.

2019. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
#2: ez nem mindenhol igaz. Nálunk vannak tárgyak, ahol a vizsgák a nappalisokkal vannak együtt, ugyanazzal a feladatsorral.
2019. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 17:11

Igen, vannak tárgyak. Én se írtam, hogy mind.

2019. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: viszont nálunk ez képezi a nagyobb részt. Elvétve akad félévenként 1 tárgy, amit full lazán lehet venni, meg 1-2, ahol van kisebb könnyítés.

Viszont a szórótárgyak ugyanúgy durvák, a szakmai tárgyakat meg vérkomolyan veszik.

Csak pár töltelék tárgy az, ami kivétel. De azt igazán nappalin se veszik komolyan.

2019. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!