Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? (Többi lent)

Ilyenkor mi van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy fiú aki bejön nekem(osztálytársam).Valamelyik nap tényleg sokat szemezünk meg mosolygunk egymásra,a hajamat piszkálja meg szép vagyok szerinte(ezt ő mondta).Máskor meg hozzám se szól meg semmi hanem másik lányt öleget.

Szerintetek ilyenkor mi van?Tetszem neki vagy mit akar ez jelenteni nála?



2019. febr. 21. 21:08
 1/2 lempicka válasza:
kamaszkorban szinte minden lány tetszik a fiúknak. Nem tudom hány évesek vagytok..?! Biztosan közelebb szeretne kerülni hozzád, de ez még nem szerelem. sokkal inkább egészséges kíváncsiság. szeretne ölelgetni, tapizni, megszagolni a hajadat, érzelmileg kicsit közel kerülni. felfedezné a női nemet. csajozgat de nem feltűnően. majd ha csak rád figyel, csak te érdekled akkor éreztetni fogja veled. elhív valahova, vagy közösen akar csinálni dolgokat. de nem szabad mindenre igent mondani. és semmiképpen se felejtsd el, hogy a hormonjai irányítják, és nem a szíve!
2019. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad, mert aztán jön a: ,,Hogyan legyek öngyilkos" kérdés.
2019. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!