Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit nő általában a felvéte...

Mennyit nő általában a felvételi ponthatár Szegeden?

Figyelt kérdés
SZTE Rekreációra jelentkeztem tudom sokan mondják ez a szak olyan "büfés szak" de engem tényleg inkább csak ez vagy az ezzel kapcsolatos szak érdekelne és nagyjából vannak vele elképzeléseim is. De ugye pont ezért mivel sokan nem tudják mit szeretnének a szakkal jelentkeznek erre. Ha tavaly 320 volt az ANA akkor egy év alatt mennyivel nőhet a ponthatár Pesten és nagyjából mennyit egy olyan vonzáskörű városban mint Szeged?

2019. febr. 23. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
Van, hogy van, hogy csökken ez igazából a jelentkezőktől függ. Jövőre kell már egy emelt és érettségi is a jelentkezéshez, úgyhogy idén szerintem így utolsó évben nőni fog mindenhol sajnos. Én is most megyek egyetemre, végzős vagyok.
2019. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!