Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem szeretnék...

Mit csináljak ha nem szeretnék matekversenyre menni?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete elmentem az iskolán belül én és még jó sokan matekversenyre csakis azért, hogy 1 órával előbb mehessünk haza. Amikor egyedül maradtam a teremben a matektanár odajött hozzám és lediktálta az egészet... Az a vicc az egészben, hogy úgy csinálja mintha semmi ilyen nem történt volna. Az eredmények után megkérdezte tőlem, hogy “általánosban is ilyen jó voltál matekból?”

Az osztályfőnök is azt akarja, hogy menjek de én nem akarok.

Írtam neki, hogy muszáj e mennem, azt írta, hogy ”Inkább nem írnám le amit most gondolok😡😡😡😡😡”... Semmi kedvem nincsen elbszni egy egész napomat erre, más dolgom is lenne.. Egyébként meg segg hülye vagyok matekból, de ezt senki nem tudja megérteni. Ma írtunk az egyenletekből és nekem full rossz lett, de a matektanár csak áthúzta és semmilyen jegyet nem írt be.. Full 5-ös vagyok matekból... De síkhülye..


2019. febr. 27. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább örülj a lehetőségnek, hogy a semmire kapod a jó jegyeket.

Menj el arra a versenyre, max nem érsz el jó helyezést, de az már senkit nem érdekel, csak a részvétel. Ha kérdezik is, akkor csak elszámoltad magad vagy elnéztél ezt-azt és az időt sem osztottad be jól, de legalább tapasztalatot nyertél ezzel.


Azzal, hogy a tanár szinte ingyen adja az ötösöket, majd még jól jöhet amikor mész tovább középsuliba, szóval kaptál egy kis ingyen löketet. Viszont ott már össze kell kapnod magad, mert nem mindenhol lesz ez így.

2019. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy középsuliban vagyok 🙂 rip
2019. febr. 28. 01:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem őszintén annyira nem érdekel hogy teliszór ötösökkel, az sem érdekelne, ha egyesekkel azórna meg. Úgyis csam a 2-es re mennék. Nem fogok ezért pluszba tanulni, ha egy kettessel is végig tudom járni az iskolát és ugyan úgy megkapom a szakmát 😆
2019. febr. 28. 01:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehetősek vagytok? Nem lehet, hogy a szüleid fizettek neki ezért? Ha ez kizárt, lehet, hogy elbeszélgetnék vele, hogy ugyan miért teszi ezt. Vagy csak hagynám, de aztán elkezdenék igyekezni, mert lelkiismeretfurdalásom lenne, hogy a semmire...
2019. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk, átlag. Szüleim biztos nem, mert lassan felnőtt vagyok és úgy vannak vele, hogy nem szólnal annyira bele.
2019. febr. 28. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Te hagytad magadat igazából, hogy lediktálja a megoldásokat.

Most már részt kell venned azon a versenyen, nem lehet kifogás.

2019. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!