Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki orvosra jár, vagy szeretne...

Aki orvosra jár, vagy szeretne menni, az kitűnő volt végig általánosban?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha volt négyes, akkor miből?
2019. febr. 3. 18:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosin vagyok, nem voltam soha kitűnő tanuló, gimiben majdnem buktam is föciből. Matek, biosz, fizika és kémia viszont nagyon jól ment, nem emlékszem már általánosban melyikből hányas voltam, de gimiben szinte végig mindegyikből ötös, időnként 4-es is becsúszott. Ellenben töriból átlagban 3-as voltam, magyar 4-es körül, föci 2, idegen nyelvek jól mentek de az ének és rajz szintén 2/3. Nem kell kitűnőnek menni, fontosabb hogy a biosz, fizika és kémia menjen illetve az ezemhez kapcsolódó számítások miatt a matek.
2019. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod. Várok még többet is
2019. febr. 3. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én általánosban kitűnő voltam, nyolcadikos félévi bizonyítványomban volt egyedül egy vagy két négyes(a francia és talán a földrajz, de az lehet végül 5 lett). Gimiben volt pár négyesem, ez 0-2 között változott(egyedül 10. osztály év végén voltam kitűnő). Amiből mindig 5-ös voltam, az a matek, kémia, biológia, földrajz,nyelvtan, történelem, rajz, ének, média

amiből legalább egyszer becsúszott négyes, azok az irodalom, nyelvek, informatika, fizika, tesi


így utólag belegondolva elég lett volna bőven a matek-kémia-biológia szentháromsággal foglalkozni, bár szerencsére így is szelektáltam, mindig volt 1-2 tárgy amiből nem nagyon készültem, ezért is nem voltam soha kitűnő. Egyáltalán nem fontos, hogy mindenből 5-ös legyél, ha azokból jó vagy, amik a felvételi tárgyaid(plusz legyen nyelvvizsgád is), akkor bőven tudsz majd boldogulni, nem ezen múlik.

2019. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kitűnő voltam általánosban és gimiben is, de nyugi, ez egyetemen már senkit nem érdekel.

Az általános iskolás jegyeid pedig egyébként sem számítanak felvételinél sem.

2019. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!