Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzős vagyok. Mit tegyek?

Végzős vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetem, alapszakon vagyok végzős. A kérdésem lényege, hogy hogyan tudnám a stresszt elkerülni? Nem stresszelek mindig, de van, hogy csak a semmiből hirtelen eszembe jutnak olyasmik, hogy hogy lesz nekem mindenre időm, hogy fogok mindenhol megfelelni, elég jó vagyok-e és ehhez hasonlók. A szakdolgozatom már szinte kész de sok minden van még. Nyelvizsgázni is fogok, MA-ra mennék és felvételi lesz (mivel bejelöltem 4 mesterszakot, ezért lesz 4 felvételim), zh-k is éppen előfordulnak. És még így se írtam le mindent. (otdk pl.) Félek, hogy hogy fogok megfelelni, meg a tárgyak fele amúgy sem érdekel, azokra az órákra nem is szívesen megyek, a csoporttársaimat nem szeretem különösebben, szóval az se tud feldobni.


Mit tegyek, hogy ha stresszeljem agyon magam?

Nem vagyok hülye, csak nagyon sok a dolgom és pánikolok.



2019. márc. 4. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!