Végzős vagyok Sos?

Figyelt kérdés

Még nem volt szuloim

Hogy zajlik a jelentjezes az egyetemekre .reszletesen mondja el valaki kerlek szepen vagy erositsen meg hogy pl a felvi.hun kell regisztralni ugyfelkapu okmanyirodaba ehhez bemenni regisztralni es netem suliba jelentkezni? H zajlik?bizonytalan az is hova tovabb. Gyor epiteszet jog v veszprem penzugyi szak.kerlek segitsetek.


2019. jan. 28. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne menj egyetemre :s

A saját érdekedben...

2019. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Felvin regisztralsz es kitotod a jelentkezest, minden instrukciot megtalalsz hozza. Se okmanyiroda, se semmi mas. Csak felvi. Bejelolod a szakokat, amiket szeretnel.
2019. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válasszal csak annyi a baj, hogy nem csak ennyi. Amikor beadtad a jelentkezésed, azt hitelesíteni kell Ügyfélkapun keresztül. Ha pedig nincs Ügyfélkapu-hozzáférésed, akkor a legközelebbi Kormányablakot kell meglátogatni, és kérni.
2019. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

www.felvi.hu

Minden le van írva. Elolvasod, értelmezed, végrehajtod.

2019. jan. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3, ez igaz, ezt kifelejtettem.
2019. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!