Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiknek szokás tablóképet adni?

Kiknek szokás tablóképet adni?

Figyelt kérdés
Adjak olyan barátnőimnek is, akikkel ugyanoda megyünk tovább tanulni, vagy ne? Néhánnyal még egy osztályba is fogok járni.
2019. márc. 5. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges adni rokonokon kívül bárkinek. Vagyis most hogy a közösségi hálózaton mindennap látjátok egymást, nem hiszem hogy egymás tablóképét nézegetnétek, főleg nem úgy hogy egy iskolába mentek.
2019. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az osztálytársaknak is osztogattuk, illetve évfolyamon, alacsonyabb évfolyamon mindenkinek, aki kért. én is kértem anno "nagyobbaktól", akikkel jóban voltam saját suliban is, másik suliból is.
2019. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kis bélyegképet mi is osztogattunk mindenkinek, nekem az osztályomból kb mindenki adott ilyen kis képet általánosban, meg vannak még mindig :) nagyot csak szülőknek meg rokonoknak (meg abból többet rendelni amúgy is drága)
2019. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok... és a bélyegképekre gondoltam elsősorban. Normál méretű tablóképet csak azok kaptak, akik a ballagásra meghívót is. Szóval csak a család.
2019. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!