Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem fog az agyam mostaná...

Miért nem fog az agyam mostanába semennyire?

Figyelt kérdés
12-es vagyok,itt az érettségi a nyakamon meg minden,annyi tanulni való van hogy csak na,nem győzök tanulni és mostanába észrevettem hogy az agyam szinte semennyire se képes fogni,nem tudom a leckét megjegyezni pedig most nagy szükség lenne az agyamra,nem most kéne szabadságra menjen.Valaki valami ötlet hogy mivel tudnám az agyam felpörgetni kicsit,pihenni szó se lehet róla,mert aztán nem fogom tudni bepótolni a tanulnivalókat,napi 2-3 órát pihenek,úgyértve amikor azt csinálok amit szeretek és ami megnyugtat.
2019. márc. 6. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig az a megoldás, hogy pihensz. Túltolod az agyad, hidd el könnyebb lesz pótolni is ha kikapcsolsz egy pár napra.
2019. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tanultam lónak a micsodáját se érettségire, mennyire szeretnél jó jegyet? Legrosszabbul a Magyar sikerült 74el, szomorú voltam de várható volt, a Matekom 84lett, csodálkoztam, abban az évben 2esért küzdöttem :D Innen is köszönöm Misi bácsi, (többet kért órán mint az érettségi nehézsége) Ami a lényeg, nem éri meg halálba tanulnod magad, pihenj, lazulj :) semmi bajod nem lesz tőle
2019. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!