Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egyszerre iskolát...

Hogy tudnék egyszerre iskolát és szakot is váltani? Részletesebben a leírásban.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, most töltöttem be márciusban, évvesztes vagyok.

Logisztikus, raktáros szakra jelentkeztem még amikor nyolcadikos voltam, ami 5+1 éves képzés.

Tavaly nyelvis voltam (emelt óraszámban tanultam németül), viszont akkor még nem volt egy szakmai órám sem, nem tudtam hogy mibe is "keveredtem bele". Tény, hogy sosem voltam túl jó matekból, de egy erős hármas mindig megvoltam. Rendészetre szerettem volna menni vagy egészségügyre, de apukám azt mondta hogy menjek logisztikára, mert az jól keres, nem fizikai munka stb.(tudom, tudom, nem kellett volna befolyásolnia, ésatöbbi).

Idén (2018. szeptemberében) jött be az első szakmai órám, a raktározási folyamatok, majd utána a közlekedési alapfogalmak... Totálisan hülye vagyok hozzá, egy szót nem értek (raktározásból).

Iskolát szeretnél váltani, ha lehet szakot is.

Viszont, újra kéne kezdenem 9. osztálytól mindenképpen..?:/

Nincs valami kiskapu, hogy 2019. szeptemberétől a 10. évfolyamba kerüljek? Tavaly 9.ny-es voltam, idén 9.d-s, tehát nem tizedikes.

Kérlek válaszoljatok, teljesen kétségbe vagyok esve hogy mi lesz velem..



2019. márc. 7. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!