Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossak, ha mindent...

Hogyan mossak, ha mindent egyszerre kell mosnom (nincs lehetőségem szín és hőfok szerint)? Lent részletesebben

Figyelt kérdés
Külföldre költöztem,munka miatt, a munkásszállásom egy hotelszoba. Nő vagyok. A szállón csak egy darab ipari mosógép van. Eddig szín (fehér, piros, egyéb színes fekete) szerint mostam, illetve külön a törölközőket. Most fogalmam sincs hogyan kellene. Van ugyan színfogó kendőm, de nem sokat ér (tapasztalat), plusz a hőfok gondot az sem.oldja meg. Egy mosás hat euro, érthetően ezért nem tudok itt úgy mosni, mint normálisan kellene. Ahhoz túl sok ruhám van, hogy kézzel mossak, ahhoz viszont kevés, hogy felgyűljön mindenből külön.
2018. máj. 8. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek mosodák? Olyanra gondolok, ahol több mosógép van és te moshatod ki a dolgaidat. Nálunk is egyre elterjedtebbek, gondolom, ott is vannak már ilyenek, bár nem tudom, hol élsz.
2018. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Egy kis faluban van a szállás.
2018. máj. 8. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor törölközők, ágynemű géppel, a többit beáztatni és utána kézzel. Csak hát nehezen fog száradni, mert gondolom centrizni sem tudod majd. A többiek hogyan csinálják?
2018. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos centrifuga nincs külön. Mások szerintem egybemosnak mindent. Igaz, rajtam kivül alig van nő a szálláson, es sajnos elég sok a finoman szolva se igényes fazon. Akinek feltettem a kérdésem, az nem is értette, úgyhogy gondolom ők egybe be mindent.
2018. máj. 8. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem jó vagy túl kevés színfogó kendöt használsz. Ha megfelelö, akkor nem fogja össze semmi a másikat. Én egy gépbe 3-4 kendöt teszek és így semmi gond, illetve 40 fokon mosok.
2018. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem válogatom a ruhákat beöntöm a szennyesből mosógépbe úgy ahogy van és 60perc 60 fokos programot használok,gondom nem volt az elmúlt 9 év alatt,onnan dobok mindent át a szárítógépbe, aminél csak 1 fehér nagyon olcsó kínai póló szívta meg . Ha új cuccot veszek fekete,piros stb akkor elsőre kézzel mosom meleg vízbe,hogy lássam mennyire engedi a színét.
2018. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csinálnák 2 csoportot legalább szín szerint, világos és sötétet. A törölközők mehetnek a többihez, színfogót mindenképp tennék bele, akár többet is és 40 fokon mosnék. Ami nagyon kényes azt tedd mosózsákba vagy mosd kézzel.
2018. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáld csoportosítani, nekem nem fogta be egymást:

1. fehérek

2. sötétek (piros, fekete, sötétkék, sötétzöld, sötétbarna)

3. színesek (világos rózsaszín, világoskék, barackszín, halványlila, bézs)

2018. jún. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többen összefogni úgy, hogy te még pénzt is keresel vele?
2018. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!