Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor is lehet félévet passziv...

Akkor is lehet félévet passziváltatni, ha az előző félévben egy vagy több tárgyat nem teljesítettem?

Figyelt kérdés

Ez a második félévem állami ösztöndíjas képzésen, és tudom, hogy nem fogom folytatni ezt a szakot. Mielőtt azonban elmennék, szeretnék diákmunkázni, amihez kell a hallgatói jogviszony, így kiiratkozás előtt egy passzív féléven gondolkozom. (Olyan diákmunka szövetkezet tagja vagyok, mely lehetővé teszi a passzív félév alatti munkavállalást.)

Annyira meggyűlöltem a szakot, ahol vagyok, hogy egyetlen vizsgámra sem akarok jelentkezni, csak a szemináriumokkal foglalkozom már. Ez azt jelenti, hogy öt tárgyat nem fogok teljesíteni a felvett tizenkettőből, és félek, így nem engedik passziváltatni a félévet. A kérdésem az lenne, hogy ez a kettő valóban összefügg, vagy feleslegesen aggódom?


A segítséget előre is köszönöm szépen.



2019. márc. 19. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet így is.
2019. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 19. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!