Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok kifogást amit a...

Nem tudok kifogást amit a tanáromnak mondanák. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Szóval. Suliból lógtam el óra elött mert nagyon felidegesítettem magamat.

Most próbálok kitalálni egy kifogást amit tudnák mondani a tanárnak mert elég sokszor lógtam és mindig egy kifogást mondtam: "Elfelejtettem hogy volt ez az óra" mindig bevette a tánárúr de most a osztálytársaim mondták,hogy mérges lett rám. Nem tudom hogy milyen kifogást mondjak neki. Attól tartok hogy leküldenek az igazgatóiba.


2019. márc. 20. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, eddig se hitte el.
2019. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
55%
Mondd hogy majdnem bekakiltàl, és a suliban nem tudsz :) ez életszerű. Én is csak otthon tudok nyugiban.
2019. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed, érdeklik a kifogásaid? Miből gondolod, hogy a tanár hülye? Pláne, hogy te túl tudsz járni az eszén? Ha nagy legény voltál lógni, akkor legyél nagy legény az igazgatónál is. Mért, mit csinál veled az igazgató, amitől annyira félni kell? Kellemetlen hallgatni, hogy szid? Hát, akkor nem kell lógni, és megkíméled magad ettől. Valamit valamiért. Következmények nélküli cselekvések nincsenek.
2019. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vállald a tetteid következményeit. Az Élet már csak ilyen.
2019. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!