Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek vissza vágni a...

Hogyan tudnek vissza vágni a tesi és föci tanáromnak?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a 9.évfolyamot és rögtön az első órán kinézett a tesi és földrajz szakos tanárom. Év elején azt kérte, hogy ha megjelen ora elején és óra végén tisztelgéssel kell neki köszönni.

Ezt én be is tartom, csak ma is óra után le idiótázott és szidta a vallásomat amikor keresztény vagyok

Ez megy minden nap és már nagyon elegem van. Valaki segítsen PLS, hogy mot tudnék tenni.

Mai tesi ora: csak engem szivatott és futtatta a köröket úgy, hogy a lábam miatt fel vagyok menve mivel 3 hónapja eltört és a doki szerint valami a forrásnál nem jól sült el.

A többi osztály társamat is magam ellen fordítja mert lassabban csinálom a feladatokat. Mit tegyek ilyenkor?



2016. okt. 24. 16:29
 1/7 chtt ***** válasza:
96%

Ahhoz, hogy kinézzenek, tenned kellett valamit. Bármilyen hihetetlen, a tanárok nem azért lesznek tanárok, hogy első órán kinézzenek maguknak valakit, és aztán őt szívassák egész évben.

Honnan tudta, hogy keresztény vagy?

Ha tényleg keresztény vagy, miért akarsz visszavágni? Az nem ellenkezik a keresztény elvekkel?

Ha fel vagy mentve és erről papírod vagyon, nem futtathat! Menj panaszra az ofőhöz, ha nem segít, a dirihez, ha az sem, akkor be az önkormányzatba vagy még feljebb (csak tarts be a sorrendet). Ha a papír szerint nem szabad futnod, akár fel is jelentheted, hogy veszélyezteti az egészséged... nehéz elképzelni, hogy van olyan hülye tanár, aki ezt megkockáztatja.

2016. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi félre írtam a vallásost, az a helyzet, hogy a tanár le zs..ozott amikor keresztény vok ill az ofonél is és a dirinel is voltam de szart se érnek...
2016. okt. 24. 16:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Ill az a baja, hogy az első órán nem vittem cuccot és ültem a padon amikor az van elő írva
2016. okt. 24. 16:46
 4/7 chtt ***** válasza:

Nekem ez még mindig kevés a szívatáshoz, de nem vagyok ott, nem tudhatom... Nekem már az sem életszerű, hogy zsidózni vagy idiótázni kezd valaki, mert nincs felszerelésed, vagy azért mert a padon ülsz... ha csak ennyi kellene hozzá, akkor az óráim felét végigzsidóztam meg végigidiótáztam volna :)


"az ofonél is és a dirinel is voltam de szart se érnek..."

Ezt nem hiszem el. Ha papírod van róla, hogy nem futhatsz... egyik sem hülye, ha valami bajod lesz miatta, csúnyán megüthetik a bokájukat.

2016. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó keresztényként vissza akarsz vágni...
2016. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miert mondta ezeket?

Sztem pl. Felkeszulsz az orara es ugy csinalsz mintha nem tanultal volna. A tanar kihiv, mert kiszur, meg lehet meg is jegyzi, te meg elmodod szepen az anyagot. Kivi lennek a reakciora ha valoban csak ennyi miatt szivatnak. :(

Nem ertem az elottem valo hozzaszolokat. Nem titkos tervet szeretne kesziteni a legyilkolasukhoz keresztenykent, hanem csak modjaval valamit visszavagni. Meg csak nem is ugy irta, hogy "hogyan szivassam meg a k*csog tanaraimat". En erzem, hogy nem elegtetelt|revansot| akar venni, hanem csak nem szeretne, ha raszallnanak.

2016. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 chtt ***** válasza:

Nem értheted, ha nem vagy tanár, és nem ismered a másik oldalt. :)


Igen, tudom, vannak szemét, szivatós tanárok (bármilyen felfoghatatlan is számomra), és jogos a kérdés: miért mondta ezeket? - ugyanis biztosíthatlak, még a legszemetebb tanár sem kezd el zsidózni pusztán azért, mert nem viszel felszerelést, vagy nem ülsz a padban (vagy éppen hogy ülsz? ez nem volt világos). Ahogy írtam is, ha ez lenne a mérce, úgy az óráink kb. felét végigszemétkedhetnénk.


"En erzem, hogy nem elegtetelt|revansot| akar venni, hanem csak nem szeretne, ha raszallnanak."

Az jó, viszont akkor rossz szót választott, a visszavágás sajnos azt jelenti a magyarban, hogy revansot akar venni, ő is szívatni akar.


"ugy csinalsz mintha nem tanultal volna. A tanar kihiv, mert kiszur, meg lehet meg is jegyzi, te meg elmodod szepen az anyagot"

Ez viszont szuper ötlet. Ha éppen pipa vagyok, ráharapnék a csalira (hiszen én is csak emberből vagyok:). Egy jó felelettel máris kiengesztelne, és boldogan írnám be az ötöst.


Tanárként pusztán annyi előnyöm van, hogy voltam diák, és nagyon jól emlékszem, milyen az, amikor az ember megpróbálja úgy beállítani a dolgot, hogy nem ő hibás. Nem hazudik, semmi ártó szándék nincs benne, csak próbálja szépíteni a helyzetet. (Kis elsős voltam még, amikor sírva, vérző szemöldökkel szaladtam a tanító nénikhez, hogy a padtársam hozzám vágta a tisztasági csomagját - nekünk még volt :) -, és a gonosz, csúnya tanító nénik nem szegény engem sajnálgattak, pátyolgattak, hanem ügyes kérdésekkel pillanatok alatt kiderítették, hogy a verekedés úgy kezdődött, hogy a padtársam visszaütött :DDD - pedig próbáltam én úgy előadni a dolgokat, hogy nem is én vagyok a hibás:)


Ha ezek a tanárok tényleg szemetek és minden komolyabb ok nélkül szívatnak (mert amit leírtál még komolytalan oknak sem elég), akkor ne visszavágni akarj, kedves kérdező, hanem, ha tarthatatlan a helyzet, őszintén beszéld meg a szüleiddel. Ők - normális hangnemben - beszéljenek az ofővel, ha az nem intézkedik, a dirivel, ha ő sem panaszt kell tenni az önkormányzatnál.

Ne hagyd magad, de ne is süllyedj le a szemét tanárok szintjére, amennyire lehet, próbálj meg tisztességes eszközökkel küzdeni. Nem miattuk. Saját magad miatt.

Sok sikert hozzá!

:)

2016. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!