Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora probléma lenne ha...

Liliiiii16 kérdése:

Mekkora probléma lenne ha fizikából kettes lennék? (gimis vagyok)

Figyelt kérdés
Nem tervezek fizika irányba tovább tanulni. Jelenleg 3,60 az átlagom ami négyes. De most nagyon nehéz az anyag rész és nem nagyon értem. És lehet hogy le fogok csúszni év végére . Ja kilencedikes vagyok.
2019. márc. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem buksz meg, addig nem. Arra figyelj hogy legyen egy olyan természettudományos tantárgyad ami nem a matek és jo vagy belőle, mert egyből kelleni fog a jegy, ha jelentkezel egyetemre.
2019. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a továbbtanulás a cél, akkor ott sem feltétlen mindegy, hogy melyik természettudományos tárgyból jó a kérdező. (Pár éve nekem konkrétan csak a fizikát és a matekot vették figyelembe, kémia meg hasonlók meg le se voltak tojva. De ez szakonként eltér(t).)

Ha nem ilyen irányban tervezel továbbtanulni, akkor lényegtelen hányas vagy belőle, csak a kettes legyen meg.

2019. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számít, gondolom nem ezzel akarsz továbbtanulni meg gondolom érettségizni sem akarsz belőle. Sehova nem fog beszámítani.
2019. márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fizika, akárcsak a matek, kumulatív tárgy, azaz az anyagok egymásra épülnek. Nem érdemes lejjebb csúszni. Szedd össze magad, tanulj egy kicsit és tornászd fel magad 4-es szintre. Tartsd a lépést a tanárral, ha pedig lemaradtál, akkor hozd be a lemaradásod. Jön a tavaszi szünet, feküdj rá a témára.
2019. márc. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!