Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 hete jelentkeztem kresz...

Reka9621 kérdése:

2 hete jelentkeztem kresz vizsgara, a jelentkezéstől számítva mikor küldik e-mailbe az időpontot? Nekem még nem érkezett sajnos semmi.

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 10:04
 1/2 klilu02 válasza:
Ugyanez van nálam is, kértem időpontot, azt mondták majd küldik. Azóta írtam nekik, hogy mégis mikor küldik, mert én dolgozom és jó lenne tudni... Nem válaszoltak, fel fogom őket hívni, mert másnak meg helyben mondtak időpontot...
2019. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is furcsálom ezt mert az ismerösöm is az időpontot megkapta hamar csak a vizsgara várt 2 hónapot...Érdekes ez.. Én beszéltem az autosiskolával és azt mondták, hogy majd küldik az időpontot miután megkapták a Közlekedési felügyelőségtől.. Mindenesetre felháborító,hogy egy időpontra is ennyit kell várni.
2019. márc. 28. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!